InITtec Sp. z o.o.podmiot zależny Grupy Kapitałowej Integer.pl, w którym Integer.pl SA posiada 100,00% udziałów. Podstawowa działalność spółki InITtec Sp. z o.o., bazująca na nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach z obszaru direct marketingu, koncentruje się na aktywności badawczo-rozwojowej wspierającej m.in. działalność spółek zależnych Grupy Kapitałowej Integer.pl.

Spółka InITtec Sp. z o.o. zapewnia jednocześnie utrzymanie oraz sprawne funkcjonowanie infrastruktury technologicznej (hardware/software) Grupy Kapitałowej Integer.pl oraz podmiotów zewnętrznych. Spółka aktywnie i z sukcesami pozyskuje równocześnie – w celu maksymalizacji korzyści ekonomicznych płynących z posiadanych kompetencji i praw autorskich, licencji do oprogramowania czy też innych niematerialnych aktywów trwałych – klientów i partnerów biznesowych spoza Grupy Kapitałowej Integer.pl.

W oparciu o dotychczasowe wielopłaszczyznowe doświadczenie spółka zapewnia pełne wsparcie w zakresie niezbędnym do zapewnienia rozwoju sieci Paczkomatów® InPost na całym świecie.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack