Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

16 Kwietnia 2009

InPost Liderem Rynku 2009

InPost - największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl - został nagrodzony tytułem "Lidera Rynku 2009" w kategorii "Usługa" za najwyższej jakości działania prowadzone na polskim rynku pocztowym. Jest to już drugie wyróżnienie przyznane przez InterRES International Fair dla spółek z Grupy Integer.pl. W ubiegłym roku firma Integer.pl została wyróżniona za całokształt działalności związanej z kolportażem reklamowych druków bezadresowych.

Lider rynku 2009Konkurs Lider Rynku 2009 Euro Lider adresowany jest do spółek, które kierują się najwyższymi standardami i tym samym wyróżniają się na tle firm konkurencyjnych. Laureaci konkursu uzyskują tytuł Lidera Rynku i certyfikaty z licencją uprawniającą do wykorzystywania tytułu i znaków w marketingu, promocji i reklamie. Gala finałowa połączona z uroczystym wręczeniem nagród laureatom X edycji konkursu odbędzie się 23 maja 2009 roku w hotelu Sheraton w Warszawie.

"Wyróżnienia w kategorii Usługi mają dla nas szczególne znaczenie ze względu na rodzaj prowadzonej działalności. Główny założeniem naszej strategii jest świadczenie usług najwyższej jakości, a tytuł Lidera Rynku dowodzi skuteczności tej polityki. Ta nagroda potwierdza, że aktywność firmy InPost prowadzona jest we właściwym kierunku i spotyka się z zadowoleniem zarówno Klientów, jak i niezależnych ekspertów" - mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Otrzymany przez InPost tytuł jest kolejnym wyróżnieniem prowadzonej przez firmę działalności. O wysokim poziomie i zakresie świadczonych przez operatora usług dowodzą liczne krajowe i zagraniczne wyróżnienia. W lutym 2009 roku firma została uhonorowana tytułem "Tego, który zmienia polski przemysł", przyznawanym przez Miesięcznik Gospodarczy "Nowy Przemysł" za efektywność oraz szeroki zasięg prowadzonej na polskim rynku działalności. InPost jest równieżlaureatem konkursu TERAZ POLSKA w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym. Firma znalazła się również w groniePrzedsiębiorstw Fair Play, czyli firm działających zgodnie z prawem i zasadami etyki, została nominowana do tytułuPrzedsiębiorca Roku 2008 w kategorii Usługioraz otrzymała nagrodę w ogólnopolskim konkursie Medal Europejskipromującym spółki, które w biznesie i zarządzaniu kierują się najwyższymi standardami jakości. Działalność operatora została także doceniona przez międzynarodowych ekspertów z branży nominacją w konkursieWorld Mail Awards 2008 w kategorii Wzrost.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w wielu miastach na terenie całej Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2008 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski przez sieć 800 Punktów Obsługi Klienta. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także: paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

InPost jest laureatem XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym..

 

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finansew 50,2% należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl. Pozostałe udziały posiada AQMET Nowiński sp. jawna.

Firma oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego,klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack