Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

InPost nominowany w konkursie World Mail Awards

13 Maja 2008

InPost nominowany w konkursie World Mail Awards

InPost - największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl - otrzymał nominację w międzynarodowym konkursie World Mail Awards 2008 w kategorii Wzrost. Jest to pierwsza nominacja dla firmy InPost w międzynarodowym konkursie i jednocześnie jedyna dla polskiego prywatnego operatora pocztowego.

Nagroda World Mail Awards 2008 jest przyznawana spółce, która posiada najbardziej efektywną strategię i podejmuje inicjatywy przynoszące długofalowe perspektywy rozwoju. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się 19 maja w Budapeszcie.

Międzynarodowy konkurs World Mail Awards 2008 organizowany jest od 2001 roku. W tegorocznej edycji imprezy nominowane zostały 34 firmy w 11 kategoriach, m.in.: jakość, innowacyjność, obsługa klienta czy usługi e-commerce. W tym roku do World Mail Awards zakwalifikowały się tylko trzy firmy z Polski - w tym spółka InPost. Podczas gali przyznane zostanie także specjalne wyróżnienie "Lidera Rynku", a w walce o tytuł udział wezmą wszystkie nominowane spółki. Inicjatorem i pomysłodawcą konkursu jest Triangle -firma specjalizująca się w organizacji międzynarodowych konkursów branży logistyczno-pocztowej.

"Nominacja w międzynarodowym konkursie to dowód, że przyjęta i konsekwentnie realizowana przez InPost strategia rozwoju jest właściwa. Od listopada 2006 roku otworzyliśmy swoje Punkty Obsługi Klienta w 157 miastach w Polsce i regularnie zwiększamy paletę świadczonych usług. Ponadto, w ostatnim czasie uruchomiliśmy rewolucyjny system pozwalający śledzić proces doręczania korespondencji przez Internet. Od kilku tygodni usługa jest także dostępna dla użytkowników telefonów komórkowych za pośrednictwem mobilnego serwisu internetowego m.inpost.pl. Mamy nadzieję, że dzięki zaufaniu naszych Klientów, będziemy mogli dalej się rozwijać i wprowadzać kolejne innowacyjne usługi" - mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Firma InPost jest laureatem wielu prestiżowych nagród, które potwierdzają jakość świadczonych usług. W 2008 roku operator pocztowy został nagrodzony w konkursie Medal Europejski, organizowanym przez Business Centre Club orazUrząd Komitetu Integracji Europejskiej.Celem projektu jest promocja spółek, które w biznesie i zarządzaniu firmą kierują się najwyższymi standardami jakości.

InPost należy do GrupyInteger.pl, która 30 października 2007 roku z sukcesem zadebiutowała na GPW w Warszawie. Integer.pl został wyróżniony wieloma nagrodami i wyróżnieniami. W ostatnim czasie przyznano spółce nagrodę "Jakości Roku 2007". Ponadto, w październiku 2007 roku InPost został laureatem Międzynarodowego Konkursu "EuroCertyfikat". Ideą przyznawanych corocznie nagród jest promowanie najlepszych firm z terenu Unii Europejskiej, które w swoim działaniu kierują się wysokimi standardami zarządzania i jakości, uczestniczą w unijnych programach pomocowych i korzystają z ich środków, a także dbają o etyczne postępowanie w biznesie. Ponadto, w 2007 roku Integer.pl został także laureatem prestiżowego konkursu "Gazele Biznesu". Wyróżnienie to otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, któreosiągają dobre wyniki finansowe i sąrzetelnym partnerem w biznesie. Firma zdobyła również tytuł "Jakość Roku 2006" w kategorii "Usługi" oraz posiada Certyfikat Jakości ISO 9001.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w 157 miastach Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2007 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także:paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finanse - oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych,sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego, klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack