Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

InPost trzykrotnie nominowany do "Oskarów" branży pocztowej!

19 Kwietnia 2011

 Kraków, 19 kwietnia 2011

 

InPost trzykrotnie nominowany do „Oskarów” branży pocztowej!

 

InPost – największy niezależny operator pocztowy, należący do Grupy Integer.pl – zdobył aż trzy nominacje w międzynarodowym konkursie World Mail Awards 2011. Firma kandyduje do tej prestiżowej nagrody w kategoriach: E-commerce, Innowacje oraz Wzrost. W 2010 roku InPost zwyciężył w ostatniej z tych kategorii. Finał 12. edycji World Mail Awards 2011 odbędzie się 17 maja w Brukseli.

 

World Mail Awards jest organizowany od 1999 roku. W konkursie uhonorowani zostają najlepsi operatorzy pocztowi oraz dostawcy technologiczni z całego świata, których wyróżnia ponadprzeciętny standard świadczonych usług. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy otrzymali przeszło 100 aplikacji zgłoszeniowych z ponad 60 państw. InPost zdobył nominacje do nagrody we wszystkich trzech kategoriach, do których został zgłoszony. Niezależny operator pocztowy w Polsce uplasował się zaraz za liderem rankingu – szwajcarską Swiss Post, która otrzymała 4 nominacje.

 

„Ubiegłoroczne zwycięstwo w jednym z najbardziej liczących się międzynarodowych konkursów dla firm z sektora pocztowo-kurierskiego, że obrana przez nas strategia rozwoju oraz cele, które sobie założyliśmy znajdują uznanie nie tylko w Polsce, ale również na świecie. W związku z planem ekspansji Paczkomatów InPost w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, a także na świecie, znalezienie się w gronie najbardziej innowacyjnych oraz dynamicznych firm pocztowych jest dla nas prawdziwym zaszczytem. Marka InPost jest już rozpoznawalna za granicą i ma bardzo dobrą renomę, co niezwykle nas cieszy. Zwłaszcza, że działamy na rynku dopiero od 5 lat” – podsumowuje Rafał Brzoska, Prezes InPost.

 

W 2010 roku InPost zwyciężył w kategorii: Wzrost (Growth). InPost zyskał – na tle znaczącej, światowej konkurencji – uznanie jury za dynamiczny rozwój na polskim rynku usług pocztowych.

 

Więcej informacji o Grupie Integer.pl dostępnych jest na: www.integer.pl, www.inpost.pl, www.paczkomaty.pl oraz http://blog.inpost.pl/

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack