Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

07 Sierpnia 2007

INTEGER.pl kontroluje przez GPS

Firma INTEGER.pl - lider na rynku kolportażu druków adresowych i bezadresowych, planujący wejście na GPW jesienią 2007 roku - rozpoczęła w ramach podnoszenia standardów jakościowych i bezpieczeństwa wyposażanie swoich kurierów w odbiorniki GPS. Proces objął już 15 dużych miast w Polsce. Na początku tego roku spółka wyposażyła w odbiorniki  listonoszy swojej spółki zależnej - InPost.

"Skupiamy się na satysfakcji Klientów, stąd też nasze stałe dążenie do utrzymywania jak najwyższej jakości w sferze świadczonych usług, atrakcyjności oferty i bezpieczeństwa. INTEGER.pl zatrudnia około 8 tysięcy pracowników, dlatego staramy się wdrażać najlepsze rozwiązania, aby mieć szybki dostęp do rezultatów i etapu prowadzonych prac. Odbiorniki GPS posiadają także listonosze naszej spółki InPost" - wyjaśnia Rafał Brzoska, Prezes Zarządu INTEGER.pl.

Do tej pory spółka wyposażyła kurierów w 15 dużych miastach w Polsce: m.in. w Krakowie i Katowicach, Olsztynie, Grudziądzu, Rzeszowie, Przemyślu i Opolu. Koszt wyposażenia jednego kuriera w odbiornik GPS wynosi 350 złotych.

Od początku działalności firma inwestowała w usprawnienia organizacyjne i nowoczesne rozwiązanie IT, które podnosiły jakość i standardy oferowanych usług kolportażowych. Od 2002 roku INTEGER.pl przesyłał szczegółowe raporty bezpośrednio do klientów, a w 2003 roku spółka wdrożyła system map elektronicznych i zarządzanie kolportażem HERMES, który został sporządzony na indywidualne zamówienie firmy INTEGER.pl. Jest to specjalistyczne oprogramowanie, pozwalające na koordynację procesu kolportażu przez nowatorski system zarządzania i obsługę zleceń. Dzięki systemowi HERMES szybciej i sprawniej przebiega proces obsługi zlecenia. Dział Operacyjny na bieżąco monitoruje przebieg kolportażu, a klienci - po otrzymaniu swojego loginu i hasła do sytemu - mogą również śledzić dystrybucję materiałów, widząc w jakich miejscowościach i w jakim terminie będzie przeprowadzona dana akcja.

"Zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa jest niezbędne przy tak rozbudowanej spółce usługowej.  INTEGER.pl kolportuje średnio od 50 do 70 milionów ulotek reklamowych miesięcznie, a codziennie nasi kurierzy  dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce" - dodaje Rafał Brzoska.

Docelowo INTEGER.pl wyposaży w GPS trzy tysiące kurierów. Proces ten potrwa około ośmiu miesięcy.

Spółka INTEGER.pl planuje debiut na GPW jesienią 2007 roku. Z oferty publicznej planuje pozyskać około 25 milionów, które przeznaczy m.in. na nowoczesne systemy informatyczne i logistyczne dla INTEGER.pl i InPost.

Informacje o Grupie INTEGER.pl:

INTEGER.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy INTEGERA dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od  50 - 70 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - INTEGER.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

INTEGER.pl posiada tytuł "Jakość Roku 2006" przyznany przez Polskie Badań Centrum i Certyfikacji oraz Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmie oraz referencje Klientów dostępne na stronach www.integer.pl

InPost jest największym, niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej INTEGER.pl. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.
InPost kieruje swoją ofertę zarówno do klientów masowych (korporacyjnych), jak i indywidualnych. Propozycją firmy są zupełnie nowe, kompleksowe usługi pocztowe odpowiadające wysokim wymaganiom odbiorców. Terminowość, jakość serwisu i atrakcyjne ceny determinują filozofię biznesową firmy InPost.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.inpost.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack