Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

21 Października 2008

Integer.pl Marką Wysokiej Reputacji

Integer.pl - czołowa polska grupa kolportażowa, niezależny operator pocztowy i finansowy - otrzymał tytuł Marka Wysokiej Reputacji w prestiżowym badaniu PremiumBrand. Spółka znalazła się w elitarnym gronie najbardziej popularnych i cenionych brandów w Polsce w kategorii Usługi. Uroczysta gala odbyła się 21 październikaw Sali Notowań GPW w Warszawie.

Niezależny Ranking Reputacji Marek w Polsce PremiumBrand kierowany jest do spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Firmy biorące udział w badaniu wyróżniane są w 8 kategoriach: finanse, budownictwo, żywność, energia, TMT (technologia, media, telekomunikacja), handel, przemysł i usługi. Marki oceniane były przez reprezentatywną grupę inwestorów pod względem: orientacji na biznes, opinii na temat zarządu kierującego spółką, rzetelności - przejrzystości i transparentności spółki w kontaktach biznesowych oraz wizerunku na rynku inwestycyjnym.

"Niezmiernie cieszy nas fakt, że zostaliśmy uznani przez krajowych inwestorów instytucjonalnychza spółkę o wysokiej reputacji. Otrzymane wyróżnienie potwierdza atrakcyjność inwestycyjną firmy imobilizuje do dalszego rozwoju oraz stałego podnoszenia wartości Integer.pl" - powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu Integer.pl

Marka Wysokiej Reputacji jest kolejnym tytułem przyznanym Integerowi za prowadzoną działalność. Pozycję lidera firmy na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych potwierdza tytuł Lidera Rynku 2008 - Euro Lider w kategorii Usługaotrzymany w czerwcu 2008 odInterRES International Fair. Spółkę wyróżniono za całokształt działalności związanej z kolportażem reklamowych druków bezadresowych.W marcu 2008 Integer.pl po raz kolejny został laureatem programu "Jakość Roku 2007" w kategorii "Usługi". Firma otrzymała też prestiżową nagrodę Gazele Biznesu 2007 jako dynamicznie rozwijająca się spółka krajowa, która osiąga dobre wyniki finansowe i jest rzetelnym partnerem w biznesie.

Integer.pl SA zadebiutował na GPW w Warszawie 30 października 2007 roku. Środki pozyskane z emisji akcji Grupa przeznacza przede wszystkim na inwestycje w infrastrukturę dystrybucyjną i sprzętową w całej Polsce,intensyfikację działań na rynku usług pocztowych oraz w sektorze finansowo-ubezpieczeniowym. W najbliższych planach spółek z Grupy Integer.pl jest rozpoczęcie działalności na ukraińskim rynku przesyłek bezadresowych,jak również uruchomienie innowacyjnej usługi dla rynku e-commerce.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w wielu miastach na terenie całej Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2008 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski przez sieć 800 Punktów Obsługi Klienta. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także: paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

InPost jest laureatem XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym..

 

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finansew 51% należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl. Pozostałe udziały posiada AQMET Nowiński sp. jawna będąca współautorem koncepcji powołania spółki.

Firma oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych  za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego,klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w mejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Klienci InPost Finanse mogą korzystać z usług firmy w 40 Punktach Obsługi Klienta.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack