Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Integer.pl Przedsiębiorstwem Fair Play 2010!

20 Grudnia 2010

Kraków, 20 grudnia 2010

 

Integer.pl Przedsiębiorstwem Fair Play 2010!

 

Integer.pl – czołowa polska grupa pocztowa oraz niezależny operator finansowy – została laureatem XIII edycji ogólnopolskiego programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Celem konkursu jest wyróżnienie firm działających na rynku zgodnie z prawem i zasadami etyki. Organizatorem konkursu jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Projekt afiliuje także Krajowa Izba Gospodarcza. Oficjalne ogłoszenie wyników tegorocznego rankingu nastąpiło 17 grudnia 2010 roku podczas uroczystej gali w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

Głównym założeniem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest propagowanie etyki w działalności gospodarczej – we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami i pracownikami oraz społecznością lokalną, władzą samorządową i państwową. Przyznawane certyfikaty rzetelności mają również na celu promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki na rynkach krajowych i zagranicznych. Program „Przedsiębiorstwo Fair Play" jest realizowany od 1997 roku. Do dwunastu dotychczas przeprowadzonych edycji przystąpiło 2061 firm, którym przyznanych zostało łącznie 6135 certyfikatów „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

 

„Naszą aktywnością udowadniamy, że można osiągać znakomite wyniki przy zachowaniu najwyższej jakości usług i dobrych relacji zarówno z otoczeniem społecznym, jak i biznesowym. Otrzymane przez Integer.pl wyróżnienie stanowi potwierdzenie naszych starań i jest niezwykle istotne z punktu widzenia firmy usługowej, jaką jesteśmy. Miejsce w gronie „Przedsiębiorstw Fair Play” wzmacnia wizerunek całej Grupy dowodząc, że jesteśmy rzetelnym, godnym zaufania partnerem zarówno dla kontrahentów, jak i klientów– powiedział Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

 

Znaczącą pozycję Grupy Integer.pl podkreślają nagrody oraz wyróżnienia, które Grupa uzyskała w 2010 roku w ogólnopolskich zestawieniach:

 

Nagrody międzynarodowe:

 • World Mail Awards 2010 dla InPost w kategorii Wzrost w międzynarodowym konkursie operatorów pocztowych oraz dostawców technologicznych z całego świata
 •  

Wyróżnienia ogólnopolskie:

 • Integer.pl „Krajowym Liderem Innowacji i Rozwoju – 2010” w województwie małopolskim. Laureat w kategorii Innowacyjna Firma za automatyzację głównej sortowni korespondencji i program lojalnościowy EkoInPost oraz w kategoriiInnowacyjna Usługa – za Paczkomaty 24/7
 • 79. pozycja z 348. dla Integer.pl w zestawieniu Pereł Polskiej Giełdy – rankingu najbardziej wartościowych spółek na warszawskiej GPW, przygotowanym przez Gazetę Giełdy „Parkiet”
 • „Spółka Wysokiej Reputacji” dla Integer.pl w 3. edycji prestiżowego badania PremiumBrand dla spółek giełdowych
 • Integer.pl„Efektywnym Przedsiębiorcą” według Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)
 • „Mistrz Biznesu” dla InPost w kategorii transport i logistyka w rankingu miesięcznika „Businessman.pl” oraz wydawnictwa Migut Media SA.
 

Wyróżnienie regionalne:

 • Małopolski Gepard Biznesu dla Integer.pl w rankingu Instytutu Lokalnego Biznesu oraz Wywiadowni Handlowej InfoCredit
 • Małopolski Lider Innowacji i Rozwoju dla Integer.pl w rankingu Fundacji Innowacji i Rozwoju
 •  

Więcej informacji o Grupie Integer.pl dostępnych jest na: www.inpost.pl, www.paczkomaty.pl oraz www.mobilneplatnosci.pl, a także na blogu: http://blog.inpost.pl/

Nasze marki

 • InpostInpost
 • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
 • Inpost FinanseInpost Finanse
 • easypackeasypack