Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

INTEGER.PL przekształcony w Spółkę Akcyjną

04 Kwietnia 2007

INTEGER.PL przekształcony w Spółkę Akcyjną

Firma INTEGER.PL – lider na rynku kolportażu druków adresowych i bezadresowych – została przekształcona w Spółkę Akcyjną. Jest to element przygotowania do oferty publicznej. Firma planuje debiut na warszawskiej GPW jeszcze w tym roku.

Zarząd INTEGER.PL zamierza przeznaczyć pozyskane fundusze na rozwój firmy zależnej InPost  - pierwszego niezależnego operatora pocztowego. Inwestycje będą obejmowały głównie rozbudowę sieci punktów sprzedaży oraz działania marketingowe.

W styczniu INTEGER.PL podwyższył kapitał zakładowy InPost do 2 mln złotych, aby zapewnić spółce elastyczność i płynność w realizowaniu zaplanowanych przedsięwzięć inwestycyjnych. Celem strategicznym InPost jest zdobycie 10% rynku usług pocztowych do 2009 roku i wprowadzanie rokrocznie 5 nowych usług. Niezbędne dla rozwoju firmy jest pozyskanie środków inwestycyjnych, dlatego podjęliśmy decyzję o wejściu INTEGER.PL na giełdę” – mówi Rafał Brzoska, prezes INTEGER.PL SA.

INTEGER.PL kolportuje średnio od 50 do 70 milionów ulotek reklamowych miesięcznie w ponad 500 miastach w Polsce. Spółka posiada 15 centralnych magazynów spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych. INTEGER.PL zapewnia w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport nawet 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Na sukces firmy w INTEGER.pl łącznie pracuje 7300 osób.

Więcej informacji na nowej stronie www.integer.pl

W marcu INTEGER.PL został laureatem programu „Jakość Roku 2006” w kategorii „Usługi”. Organizatorem konkursu była gazeta Biznes Raport, a oceny dokonali eksperci ds. Jakości Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Firma INTEGER.PL posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Informacje dodatkowe

INTEGER.PLSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Specjalizuje się także w dostarczaniu do firm książek branżowych, biuletynów oraz przeprowadzaniu badań ankietowych, oceniających efektywność zlecenia. W swojej ofercie ponadto posiada usługi związane z poligrafią reklamową – zapewnia projekt, produkcję i transport ulotek reklamowych. INTEGER.PL zapewnia klientom szczegółową kontrolę jakości oraz system Hermes. Dzięki tym narzędziom firma umożliwia klientom stały monitoring wykonywanych zleceń oraz kontrolę kolportowanych przesyłek.

InPost jest pierwszym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej INTEGER.pl planującej w II kwartale 2007 roku wejście na GPW. Firma rozpoczęła świadczenie usług pocztowych na skalę ogólnokrajową jesienią 2006 roku. Obecnie posiada przedstawicielstwa w ponad 90 miastach Polski. Zgodnie z prognozami rozwojowymi, do końca 2007 roku InPost będzie świadczyć swoje usługi za pośrednictwem 1000 Punktów Obsługi Klienta i 85 oddziałów w 110 miastach całej Polski.

InPost kieruje swoją ofertę zarówno do klientów masowych (korporacyjnych) jak i indywidualnych. Propozycją firmy są zupełnie nowe, kompleksowe usługi pocztowe odpowiadające wysokim wymaganiom odbiorców. Terminowość, jakość serwisu i atrakcyjne ceny determinują filozofię biznesową InPost.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.inpost.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack