Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

14 Stycznia 2010

Integer.pl uruchomił nowy serwis www

Grupa Integer.pl – czołowa polska grupa kolportażowa, niezależny operator pocztowy i finansowy – uruchomiła nowy korporacyjny serwis internetowy. Witryna adresowana jest do partnerów biznesowych, handlowców, akcjonariuszy i inwestorów spółki Integer.pl oraz dziennikarzy. Nowa strona www zawiera informacje o grupie kapitałowej, aktualności ze spółek oraz zakładkę Relacje inwestorskie, zaprojektowaną według wytycznych Giełdy Papierów Wartościowych. Serwis dostępny jest pod adresem www.integer.pl

Uruchomienie nowej strony www jest kolejnym etapem – po odświeżeniu i unowocześnieniu logotypów spółek oraz nazwy InPost – wdrażania nowoczesnego systemu identyfikacji wizualnej Grupy Integer.pl. Jednym z kluczowych założeń witryny było uporządkowanie i usystematyzowanie komunikacji z klientami oraz inwestorami firmy. Serwis charakteryzuje przejrzysty układ strony, intuicyjna nawigacja i nowoczesna grafika, utrzymana w szaro-żółtej kolorystyce, symbolizującej profesjonalizm, nowoczesność oraz potencjał spółek z Grupy.

Nowa witryna pełni rolę strony korporacyjnej oraz umożliwia szybki dostęp do stron produktowych. Informacje w menu głównym pogrupowano w 5 zakładkach. Zainteresowani znajdą w serwisie aktualności o Grupie orazprofil działalności giełdowej spółki Integer.pl. Ponadto, strona zawiera – przygotowaną głównie z myślą o inwestorach i akcjonariuszach oraz mediach – zakładkę Relacje inwestorskie, opracowaną zgodnie z rekomendacjami GPW oraz wytycznymi zawartymi w Dobrych praktykach spółek notowanych na GPW. Prezentuje ona podstawowe dane na temat spółki Integer.pl i jej wskaźników finansowych, raporty bieżące i okresowe, notowania akcji oraz kalendarium inwestora. Użytkownicy znajdą również przydatne linki oraz dokumenty formalne do pobrania.

Otwarta, aktywna i spójna polityka informacyjna to dla Grupy Integer.pl wyznacznik skutecznej komunikacji z klientami i inwestorami. Chcemy, aby nowa strona internetowa ułatwiła dostęp do informacji o spółkach, a jej koncepcja graficzna oddawała charakter prowadzonej przez Grupę działalności. Unowocześniony serwis www wpisuje się w przyjęty przez nas w 2009 roku system identyfikacji wizualnej i odpowiada misji Grupy Integer.pl, zakładającej szybkość działaniainnowacyjność oraz konkurencyjność cenową. Wierzymy, że nowa strona będzie cennym źródłem informacji dla wszystkich osób zainteresowanych spółką i jej ofertą” – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu Grupy Integer.pl.

Nowy serwis informacyjny stanowi kompendium wiedzy na temat działalności poszczególnych spółek oraz sektorów, w których funkcjonują: pocztowego, kurierskiego, finansowego oraz przesyłek adresowych i bezadresowych. Witryna – oprócz łatwego i szybkiego dostępu do informacji na temat grupy kapitałowej – oferuje użytkownikom możliwość subskrypcji newsletterów informujących o bieżących wydarzeniach w poszczególnych spółkach: Integer.pl, InPost i InPost Finanse. Umożliwia również pobranie dokumentów i raportów branżowych.

Z myślą  o dziennikarzach na www funkcjonuje profesjonalne Centrum Prasowe. Zakładka zawiera aktualne komunikaty na temat działalności spółek z Grupy, kalendarium wydarzeń oraz szereg przydatnych linków i materiałów do ściągnięcia. Dla wygody użytkowników nowa witryna posiada także funkcję przesyłania zapytań ofertowych.

Kolejnym etapem wdrażania elementów nowej identyfikacji wizualnej Grupy, zaplanowanym jeszcze w I kwartale 2010, będzie rozbudowa serwisu internetowego InPost oraz nowa szata graficzna strony.

Za koncepcję i przygotowanie www.integer.pl odpowiedzialna jest agencja Navigator.

Informacje o Grupie Integer.pl

Integer.pl - kolportaż rzetelny

Integer.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Posiada 109 oddziałów regionalnych i 1 magazyn centralny w Piotrkowie Trybunalskim. Kurierzy Integer.pl dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Średnio miesięcznie firma kolportuje ok. 90 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl czy Real. Firma świadczy usługi także na rzecz instytucji finansowych i telekomunikacyjnych.

Od października 2007 roku Integer.pl jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane z publicznej emisji akcji spółki Integer.pl środki zostały przeznaczone na rozwój i unowocześnianie usług oferowanych przez firmę.

Integer.pl jest zdobywcą statuetki Byka i Niedźwiedzia w kategorii Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku. Wyróżnienie przyznawane przez gazetę "Parkiet" skierowane jest do instytucji i profesjonalistów, którzy przyczyniają się do rozwoju, upowszechniania i poszerzania rynku kapitałowego. Firma jest równieżlaureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu" dla dynamicznie rozwijających się spółek krajowych, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Integer.pl otrzymał także "Złotą Nagrodę" jako trzykrotny laureat "Jakości Roku", konkursu organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną. W uzasadnieniu podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy.

Integer.pl działa zgodnie z Certyfikatem Jakości ISO 9001.

Dowiedz się więcej

Integer.ua:

Spółka Integer.ua rozpoczęła działalność na rynku ukraińskim w styczniu 2009 roku. Firma realizuje usługi w zakresie kolportażu reklamowych druków bezadresowych, przeznaczonego głównie dla klientów biznesowych (instytucjonalnych), w tym m.in. sieci handlowych. Celem strategicznym ukraińskiej spółki jest zdobycie 10-15% udziałów w sektorze kolportażu druków bezadresowych na tym rynku.

Dowiedz się więcej

InPost nowoczesna poczta

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskimŚwiadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2009 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 230 miastach Polski przez sieć 900 Punktów Obsługi Klienta. Priorytetem spółki są inwestycje w nowoczesne technologie. InPost chętnie wprowadza nowe udogodnienia, które mogą przyczynić się do zwiększenia dostępności i jakości świadczonych usług. Wśród nowych usług znajdą się m.in.: Paczkomaty 24/7 czy poczta hybrydowa.

 InPost jest laureatem XIX edycji konkursu TERAZ POLSKAFirmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za śledzenie przesyłek on-line.

Dowiedz się więcej

InPost Paczkomaty

InPost Paczkomaty jest najmłodszą spółką wchodzącą w skład Grupy Integer.pl, powołaną do życia w listopadzie 2008 roku. Firma jest odpowiedzialna za zarządzanie projektem i serwisowaniem rewolucyjnych na polskim rynku paczkomatów - sterowanych automatycznie urządzeń, w których możliwy jest odbiór zakupów dokonanych on-line o dowolnej porze przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki wprowadzeniu nowego rozwiązania przez InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich została wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskali profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

Dowiedz się więcej

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack