Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Komputronik.pl wysyła przez Paczkomaty 24/7

06 Sierpnia 2009

Komputronik.pl wysyła przez Paczkomaty 24/7

Paczkomaty 24/7 - najnowocześniejsza w Polsce usługa pocztowa uruchomiona przez firmę InPost - są już dostępne dla klientów Komputronik.pl. Dzięki współpracy nawiązanej z InPost użytkownicy sklepu internetowego mogą zamawiać produkty dostępne na www.komputronik.pl i odbierać je z automatu, nie ponosząc kosztów doręczenia przesyłki. Usługa dedykowana jest internautom, którzy do 31 września 2009 roku przystąpią do akcji Projekt 01.

Dzięki integracji systemów informatycznych e-sklepu i InPost użytkownicy serwisu www.komputronik.pl mogą skorzystać z opcji "Wyślij przez paczkomat". Umożliwi im to odbieranie zamówionych przesyłek w dogodnym miejscu, przez 24 godziny na dobę. Jedynym warunkiem jest zalogowanie się w serwisie i pomyślna weryfikacja zgłoszenia. W kampanii Projekt 01 usługę Paczkomaty 24/7 testuje już ponad 3 tys. internautów, w tym ponad 350 e-sprzedawców. W akcji udział biorą aktywni użytkownicy sieci, którzy - kupując lub sprzedając on-line - wspólnie kreują nową erę e-zakupów. Łącznie Projekt 01 skupi około 10 000 osób, którzy jako pierwsi będą mogli poznać najnowocześniejszą usługę wysyłkową w Polsce.

"Paczkomaty 24/7 to znakomite rozwiązanie dla użytkowników sieci, którzy cenią nieograniczony dostęp do produktów i usług oferowanych na rynku. Nasza nowa propozycja eliminuje dotychczasowe problemy związane z długim oczekiwaniem na przesyłkę czy dopasowywaniem do godzin pracy doręczyciela. Jestem przekonany, że klienci e-sklepów szybko docenią zalety, jakie stwarza możliwość samodzielnego odbioru zakupów z paczkomatów"- mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Paczkomaty 24/7 to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu adresat sam decyduje gdzie i kiedy odbierze swoją paczkę. Dodatkowo, dla usprawnienia komunikacji z Klientem, system wysyła powiadomienia o doręczeniu przesyłki za pośrednictwem wiadomości e-mail i SMS. Automaty zostały zlokalizowane zarówno w małych, jak i dużych miastach wybranych regionów, dzięki czemu usługa jest także łatwo dostępnaLista paczkomatów znajduje się na stroniewww.projekt01.pl.

"Możliwość odbioru przesyłek zamówionych w naszym sklepie internetowym o dowolnej porze przez 24 godziny na dobę to absolutna nowość. Dzięki współpracy z firmą InPost możemy jeszcze szybciej realizować zamówienia klientów. Jesteśmy pewni, że każdy kto wypróbuje Paczkomaty 24/7, będzie stale korzystać z tej usługizachęcając do udziału w nowatorskim projekcie swoich znajomych" - mówi Szymon Bujalski, Wiceprezes Zarządu firmy Komputronik.pl.

Paczkomaty 24/7, najnowsze rozwiązanie InPost dostępne jest - poza użytkownikami Komputronik.pl - także dla klientów Intymna.pl.

Informacje o Partnerach Paczkomaty 24/7:

Komputronik SA to jedna z czołowych sieci sprzedaży sprzętu komputerowego w Polsce wysoko plasująca się w rankingach najszybciej rozwijających się firm branży IT w kraju. Oferta sklepu jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Sieć sprzedaży firmy liczy obecnie ponad 200 salonów. Klienci obsługiwani są przez sieć składającą się z salonów własnych, partnerów franchisingowych i sklepów Komputronik Partner oraz wielokrotnie nagradzany sklep internetowy www.komputronik.pl. Firma zajmuje się też produkcją i serwisem komputerów własnej marki - Komputronik SENSILO, Komputronik INFINITY oraz Komputronik PRO. Powstały 1 lipca 2005 roku podmiot Komputronik Biznes oferuje kompleksową obsługę w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw, opartą na wysokich kwalifikacjach i połączonym know-how z dziedziny sprzętu i oprogramowania.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.komputronik.pl

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w wielu miastach na terenie całej Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2008 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski przez sieć 800 Punktów Obsługi Klienta. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także: paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

InPost jest laureatem XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym..

 

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finansew 50,2% należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl. Pozostałe udziały posiada AQMET Nowiński sp. jawna.

Firma oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego,klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Paczkomaty 24/7 to rewolucyjne na polskim rynku rozwiązanie umożliwiające nadanie przesyłki przy znajomości wyłącznie adresu e-mail odbiorcy. Najnowszausługa InPost umożliwia odbiór paczki w wybranym miejscu i o dowolnej godzinie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto, jest  to atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich osób oczekujących na optymalizację procesu świadczenia usług kurierskich. Dzięki wprowadzeniu nowego projektu InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich zostanie wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskają profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

Wprowadzenie usługi Paczkomaty 24/7 na rynek wspiera Projekt 01. Jego celem jest skupienie e-społeczności wokół innowacyjnej usługi. Projekt 01 tworzą aktywni internauci, którzy kupując lub sprzedając on-line wspólnie kreują nową erę e-zakupów. W akcji udział weźmie 10.000 osób, które wyślą swoje zgłoszenie i pomyślnie przejdą weryfikację. Dzięki temu jako pierwsi będą mogli poznać najnowocześniejszą usługę wysyłkową w Europie.

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronachwww.projekt01.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack