Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Nominacja dla InPost w konkursie World Mail Awards

06 Kwietnia 2009

Nominacja dla InPost w konkursie World Mail Awards

InPost - największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl - został nominowany w międzynarodowym konkursie World Mail Awards 2009 w kategorii Wzrost. Jest to już druga nominacja dla firmy InPost w tym prestiżowym konkursie i jednocześnie jedyna dla polskiego prywatnego operatora pocztowego.

 Międzynarodowy konkurs World Mail Awards 2009 organizowany jest już od 10 lat.Jego celem jest uhonorowanie film świadczących najlepsze praktyki na rynku usług pocztowych. W tegorocznej edycji nominowanych zostało 21 firm reprezentujących 16 krajów w 12 kategoriach, m.in.: technologia, bezpieczeństwo, innowacyjność czy usługi e-commerce. W tym roku do World Mail Awards zakwalifikowały się tylko dwie firmy z Polski - w tym spółka InPost. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się 6 maja w Monachium.

"Druganominacja w tak prestiżowym międzynarodowym konkursie to dla nas wielkie wyróżnienie i potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług. Jest to dowód uznania dla naszej pracy oraz słuszności przyjętej przez InPost strategii rozwoju, nastawionej na systematyczne poszerzanie oferty o innowacyjne usługi. Z roku na rok zwiększamy liczbę Punktów Obsługi Klienta. Obecni jesteśmy już w blisko 800 placówkach. Dynamicznie wzrasta również ilość dostarczonych przez nas przesyłek. Tylko w 2008 roku liczba listów dostarczonych przez InPost wzrosła do 3,3 miliona (grudzień 2008) z 1,8 miliona (styczeń 2008). Konsekwentny rozwój jest naszym najważniejszym celem. Zrobimy wszystko, aby dalej spełniać oczekiwanianaszych klientów, jak również inwestorów" - mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Firma InPost jest laureatem wielu prestiżowych nagród, które potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez spółkę usług. W lutym 2009 roku Prezes spółki - Pan Rafał Brzoska - został uhonorowany tytułem Managera Roku za zasługi w kruszeniu monopolu Poczty Polskiej. InPost wyróżniony został również nagrodą "Tego, co zmienia polski przemysł" za skuteczne przełamywanie monopolu na rynku usług pocztowych.

InPost należy do GrupyInteger.pl, którarównież została uhonorowana wieloma nagrodami i wyróżnieniami. W ostatnim czasie spółka otrzymała statuetkę Byka i Niedźwiedzia przyznawanej przez Gazetę Giełdy Parkiet w kategorii "Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku". Integer.pl został nagrodzony także Złotą Nagrodą jako trzykrotny laureat Jakości Roku za nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w wielu miastach na terenie całej Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2008 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski przez sieć 800 Punktów Obsługi Klienta. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także: paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

InPost jest laureatem XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym..

 

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finansew 50,2% należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl. Pozostałe udziały posiada AQMET Nowiński sp. jawna.

Firma oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego,klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack