Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Paczkomaty 24/7 obsługują klientów e-sklepu Intymna.pl

04 Sierpnia 2009

Paczkomaty 24/7 obsługują klientów e-sklepu Intymna.pl

Paczkomaty 24/7 - najnowocześniejsza w Polsce usługa pocztowa uruchomiona przez firmę InPost - są już dostępne dla klientów sklepu internetowego Intymna.pl. Dzięki nim użytkownicy serwisu, którzy zalogują się na stronie www.projekt01.pl i przyłączą się do społeczności testującej usługę, będą mogli zamawiać wybrane towary wybierając opcję "Wyślij do paczkomatu". Skorzystanie z najnowszej propozycji InPost gwarantuje odbiór przesyłek zamówionych on-line w dogodnej lokalizacji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu bez oczekiwania w kolejkach.

Usługa Paczkomaty 24/7 została uruchomiona przez InPost w czerwcu 2009 roku. Partnerami innowacyjnego rozwiązania już w pierwszej fazie projektu zostalikluczowi przedstawiciele sektora e-handlu: Intymna.pl, Komputronik.pl oraz Merlin.pl. Dzięki współpracy operatora ze sklepami internetowymi, klienci mogąodbierać towary zamówione on-line z wybranego przez siebie paczkomatu. Opcja przesłania zakupów do wskazanego urządzenia dostępna jest dla uczestników Projektu 01 - kampanii wprowadzającej Paczkomaty 24/7 na polski rynek. Akcja zakłada skupienie 10 tys. aktywnych internautów, którzy przez pierwsze tygodnie funkcjonowania usługi będą testować jej użyteczność.

"Paczkomaty 24/7 są w naszej opinii znakomitym ułatwieniem dla klientów e-sklepów. Jako pierwsi mogą się o tym przekonać konsumenci serwisu Intymna.pl.Wierzymy, że zamawiający zakupy do paczkomatu szybko dostrzegą udogodnienia nowej usługi i staną się jej stałymi użytkownikami. Mamy też nadzieję, że dzięki współpracy nasz partner pozyska nowych klientów, a my kolejnych ambasadorów marki"- mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

Intymna.pl jest pierwszym z trzech partnerów biznesowych, którzy biorą udział w Projekcie 01, umożliwiając tym samym korzystanie z usługi Paczkomaty 24/7swoim klientom.

"Paczkomaty 24/7 to prawdziwa rewolucja na polskim rynku e-commerce. Usługa gwarantuje klientom naszego sklepu możliwość odbioru zakupów dokonanych w sieci w ciągu 2 dni roboczych od daty nadania, bez oczekiwania w kolejce i zbędnych formalności. Jesteśmy przekonani, że użytkownicy Intymna.pl szybko dostrzegą zalety nowego rozwiązania i przyłączą się do Projektu 01" - mówi Dagmara Malczewska-Grzelak, członek zarządu Intymna.pl.

W ramach działań promocyjnych Paczkomatów 24/7 InPost prowadził od 20 lipca 2009 roku kampanię internetową na portalach Interia.pl Wp.pl oraz pozostałych serwisach dedykowanych rynkowi e-commerceNa stronach głównych portali, a także na podstronach poświęconych zakupom w Interneciewyświetlane były różne typy bannerów (double-billboard, navibox, to player). Kampanię skierowano do użytkowników sieci, a jej celem była rekrutacja 10 tys. osób do programu Projekt 01. Za dobór oraz zakup mediów odpowiadał The Media Insight, a linie kreacyjne zostały stworzone przez agencję FireFly Creation.

Informacje o Partnerach Paczkomaty 24/7:

Intymna.pl to lider sprzedaży bielizny damskiej przez internet. Sklep oferuje najnowsze kolekcje bielizny damskiej i męskiej, w tym także linie limitowane oraz modele i marki najchętniej kupowane przez Klientów. Intymna.pl to modne i wygodne zakupy na każdą kieszeń przez 24h na dobę. Propozycja sklepu to:

  • ponad 4 tys. produktów bieliźnianych
  • unikalne marki dostępne tylko w ofercie sklepu
  • konkurencyjne ceny, bogata oferta promocyjna
  • w ofercie bielizna damska i męska, odzież, kosmetyki
  • biustonosze w rozmiarach miseczki od A do M.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.intymna.pl

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w wielu miastach na terenie całej Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2008 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski przez sieć 800 Punktów Obsługi Klienta. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także: paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

InPost jest laureatem XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym..

 

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finansew 50,2% należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl. Pozostałe udziały posiada AQMET Nowiński sp. jawna.

Firma oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego,klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Paczkomaty 24/7 to rewolucyjne na polskim rynku rozwiązanie umożliwiające nadanie przesyłki przy znajomości wyłącznie adresu e-mail odbiorcy. Najnowszausługa InPost umożliwia odbiór paczki w wybranym miejscu i o dowolnej godzinie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto, jest  to atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich osób oczekujących na optymalizację procesu świadczenia usług kurierskich. Dzięki wprowadzeniu nowego projektu InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich zostanie wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskają profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

Wprowadzenie usługi Paczkomaty 24/7 na rynek wspiera Projekt 01. Jego celem jest skupienie e-społeczności wokół innowacyjnej usługi. Projekt 01 tworzą aktywni internauci, którzy kupując lub sprzedając on-line wspólnie kreują nową erę e-zakupów. W akcji udział weźmie 10.000 osób, które wyślą swoje zgłoszenie i pomyślnie przejdą weryfikację. Dzięki temu jako pierwsi będą mogli poznać najnowocześniejszą usługę wysyłkową w Europie.

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronachwww.projekt01.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack