Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Paczkomaty® InPost na tropie polskiego Gordona Ramsay'a

27 Września 2012

Informacja prasowa
                                                                                                                                                                                                                                                 Kraków, 20 września 2012

 

Paczkomaty® InPost na tropie polskiego Gordona Ramsay’a

 

Ruszyła KUCHNIA 24/7 - kulinarna akcja marki Winiary i Paczkomatów InPost

 

Wyszukane menu w miejskim stylu, potrawy przypominające dzieła sztuki i blogerzy. Wyjątkowa akcja ‘Kuchnia 24/7’ już wystartowała! Niebawem fani Paczkomatów InPost i WINIARY wytypują wśród reprezentantów blogosfery polskiego Gordona Ramsay’a. Kuchennym szaleństwom – ‘okraszonym’ cennymi nagrodami - nie będzie końca!

 

Co zrobić, by zdobyć tytuł wirtuoza kuchni i wygrać udział warsztatach fotografii kulinarnej lub nagrody rzeczowe od partnerów akcji? Nie ma nic prostszego! Wystarczy w I etapie konkursu - trwającym do 24 września 2012 do godziny 12:00 – pochwalić się (nie)codziennym menu ze swojego bloga (niekoniecznie kulinarnego), przesyłając propozycje na adres: kuchnia24na7@paczkomaty.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze maksymalnie 30 najciekawszych pomysłów, na które – już od 25 września do połowy października – będą mogli głosować użytkownicy Facebooka.

 


 

„Użytkownicy Paczkomatów to osoby, które wręcz rozciągają swoją dobę, by znaleźć w niej czas na pracę, spotkania z bliskimi i swoje pasje. Do tego współczesnego trybu życia trzeba dostosować również menu, dlatego zachęcamy profesjonalistów – blogerów, by podzielili się swoimi pomysłami na taki (nie)codzienny jadłospis 24/7” – mówi Jacek Siekierczak Brand Manager Paczkomaty® InPost.

 

Jak zapewnić sobie miejsce w finale? Całodobowe menu musi być nie tylko oryginalne – a nawet hipsterskie – ale powinno również doskonale komponować się z rytmem dnia w absolutnie miejskim stylu. Trzeba zatem postawić na niebanalne pomysły i wyszukaną estetykę proponowanych dań oraz koncepcję promującą zdrowy styl życia. To nie wszystko! Zaproponowane menu oceniane będzie również pod kątem budżetu, który należy przeznaczyć na jego przygotowanie.

 

Najbardziej pomysłowe propozycje z pewnością znajdą uznanie użytkowników aplikacji Kuchnia 24/7 - dostępnej za pośrednictwem facebookowych profili Paczkomatów InPost i marki Winiary - którzy mają ostateczny głos w toczącej się między blogerami rywalizacji. Tradycyjnie zwycięży uczestnik, który uzyska najwięcej głosów! Warto zaglądać do aplikacji Kuchnia 24/7, by nie tylko wytypować polskiego Gordona Ramsay’a, ale czerpać również kulinarne inspiracje.

 

Na laureatów akcji ‘Kuchnia 24/7’ czekają wyjątkowe nagrody, ufundowane przez Paczkomaty® InPost oraz markę WINIARY: 10 miejsc na warsztatach fotografii kulinarnej oraz wiele innych nagród rzeczowych. Dla wszystkich trzydziestu blogerów – którzy zakwalifikują się do finału – organizatorzy konkursu zapewniają również zestawy produktów WINIARY oraz dodatkowe upominki od Paczkomatów InPost.

 


 

Polecane linki:
https://www.facebook.com/paczkomaty
https://www.facebook.com/Winiary

 

WINIARY

 

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują współczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Po inspirujące pomysły na wyjątkowe dania zapraszamy na ww.winiary.pl.

 

Paczkomaty® InPost

 

Paczkomaty® InPost to druga co do wielkości sieć urządzeń na świecie i jedyne dostępne na polskim rynku innowacyjne rozwiązanie, umożliwiające szybkie oraz bezpieczne nadawanie i odbieranie paczek przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, bez kolejek i w dogodnej lokalizacji. W Polsce zlokalizowanych jest 500 urządzeń w ponad 140 miastach, a docelowo użytkownicy tego rewolucyjnego rozwiązania będą mieli do dyspozycji 1.000 maszyn na terenie całego kraju.

 

 

Paczkomaty® InPost gwarantują oszczędność czasu i terminowość oraz znacząco obniżają koszty przesyłki. Urządzenia są wsparciem dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce, ale ich funkcjonalność i praktyczność doceniają – poza klientami i właścicielami e-sklepów – również prywatne osoby i firmy nie zajmujące się sprzedażą w internecie.

 

Paczkomaty® InPost są one doskonałym rozwiązaniem logistycznym dla sklepów internetowych, ponieważ:
• niemal każda przesyłka (około 98%) nadana za pośrednictwem Paczkomatu InPost jest gotowa do odbioru już dzień po jej nadaniu
• ponad połowa klientów (59%) odbiera zamówienie w ciągu pierwszych sześciu godzin od momentu otrzymania SMS’a informującego o czekającej w Paczkomacie przesyłce
• 63% klientów korzystających z Paczkomatów InPost zaufało im i wybrało ponownie tę opcję dostawy
• 74% klientów - korzystających dotychczas z usług kurierskich - decyduje się na Paczkomaty® InPost i uznaje tę opcję dostawy jako atrakcyjniejszą od kuriera
Paczkomaty® InPost to również idealne rozwiązanie dla klientów, ponieważ zapewniają one:
• możliwość odbioru e-zakupów w zaledwie 17 sekund, 24 godziny na dobę, bez kolejek, wygodnie i „po drodze”
• powiadomienie e-mailem i SMS’em o oczekującej paczce w Paczkomacie InPost
• atrakcyjne ceny
• wygodne formy płatności (karta kredytowa, e-przelew, opłata za pobraniem)
• możliwość zdobywania cennych nagród rzeczowych i bonów rabatowych w konkursach i loteriach organizowanych przez InPost – operatora Paczkomatów InPost

 

Opcję ‘dostawy’ do Paczkomatów InPost oferuje niemal 3000 sklepów internetowych. Aktualnie z usługi korzysta także około 10 tys. aktywnych e-sprzedawców oraz ponad 420 tys. prywatnych użytkowników.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack