Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

05 Listopada 2009

Poznaj Wirtualnego Doradcę InPost!

InPost - największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl - udostępnił swoim klientom nowy kanał komunikacji. Rozwiązanie umożliwia internautom rozmowę z Wirtualnym Doradcą. Interaktywny asystent udziela z poziomu pulpitu komputera podstawowych informacji o spółkach z Grupy Integer.pl oraz ich usługach.Celem wprowadzonej innowacji jest stworzenie wygodnego systemu informacyjnego dla konsumentów, ułatwienie kontaktu z firmą oraz zbudowanie świadomości nowoczesnego charakteru usług pocztowych operatora. Doradca dostępny jest pod linkiem http://www.paczkomaty.pl/faq,7.html

Anna
Adam

W zależności od zapotrzebowania każdy internauta może skorzystać z pomocy Anny lub Adama. Wirtualni asystenci mają animowaną sylwetkę oraz działają na bazie syntezatora mowy. Informacji na temat Grupy Integer.pl oraz kluczowych aspektów jej działania udzielają w formie ustnej i tekstowej. Przekazują także wiadomości znajważniejszych serwisów internetowych. Poza podstawowymi funkcjonalnościami, doradcy posiadają największą w Polsce bazę wiedzy ogólnej (ponad 700 tys. faktów). Definiują trudne zagadnienia, znają wydarzenia historyczne oraz majązdolności matematyczne. Dzięki nim internauta pozna również aktualny kurs walut, solenizantów z danego dniaoraz znaczenie swoich snów. Ponadto, przy pomocy asystentów rozmówca szybko zlokalizuje na mapie wybrane miasta Polski.

"Wirtualny konsultant to kolejna e-funkcjonalność uruchomiona z myślą o łatwym kontakcie z naszą firmą. Dwóch asystentów - Anna i Adam - doradzą w podstawowych kwestiach związanych z działalnością spółek z Grupy Integer.pl. To doskonałe rozwiązanie, którego zalety znacznie przewyższają cechy wyszukiwarki na stronie, czy infolinii. Poza tym, że awatar jest źródłem wiedzy istotnej dla klientów, zwiększa ich zaufanie do firmy, wspiera wzajemne relacje oraz ma wpływ na atrakcyjność witryny internetowej www.paczkomaty.pl. Zapraszamy do naszego interaktywnego serwisu informacyjnego oraz zachęcamy do aktywnej konwersacji!" - powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.
Za wdrożenie aplikacji i kreację wirtualnego asystenta odpowiedzialny jest Stanusch Technologies. Firma specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania wykorzystującego techniki sztucznej inteligencji. Wirtualni Anna i Adam to 14. projekt Stanusch Technologies w Polsce.

"Projekt umieszczenia na stronie internetowej dwóch Wirtualnych Asystentów to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Jesteśmy przekonani, że wdrożona innowacjaprzyczyni się do zwiększenia komfortu klientów w korzystaniu z usług operatora pocztowego. Baza wiedzy, jaką posiadają Anna i Adam jest imponująca, zaś ich zachowanie jest zawsze nienaganne" - podkreślił Maciej Stanusch, prezes zarządu Stanusch Technologies.

Technologia tzw. chatter-botów umożliwia komunikację słowno-tekstową między użytkownikiem, a serwisem internetowym firmy, e-sklepem lub dowolną aplikacją komputerową. Użytkownik prowadzi dialog z awatarem, zadając pytania, a system odpowiada na nie z uwzględnieniem kontekstu i posiadanej bazy wiedzy.

Grupa Integer.pl - oferując interaktywną aplikację - wykazuje po raz kolejny duże zaangażowanie w kwestii zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Celem wprowadzanych udogodnień jest ułatwienie konsumentom korzystania z usług pocztowo-kurierskich. W czerwcu 2009 roku firma uruchomiłaPaczkomaty 24/7 - niespotykaną dotąd na polskim rynkuusługę, umożliwiającą odbiór e-zakupów przy znajomości wyłącznie adresu e-mail adresata. Odbywa się on 24h/7, bez kolejek, w dowolnym czasie i dogodnej lokalizacji.

Dodatkowo, InPost wykorzystuje w komunikacji interaktywne narzędzia takie jak: Augmented Reality - nowoczesne rozwiązanie będące połączeniem rzeczywistego obrazu oraz wirtualnych animacji wygenerowanych w środowisku komputerowym.Dla usprawnienia kontaktu z firmą oraz zwiększenia dostępności do rozwiązań informatycznychwykorzystywanych przez spółkę, kliencioperatora mają też możliwość korzystania z m.inpost.pl - mobilnej wersji serwisu internetowego www.inpost.pl. Rozwiązanieprzeznaczone jest dla użytkowników telefonów komórkowych. Usługa pozwala na szybki i tani transfer plików i tym samym łatwy dostęp do takich rozwiązań jak śledzenie wysyłanej korespondencji.

Informacje o Stanusch Technologies :
Stanusch Technologies Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania wykorzystującego sztuczną inteligencję. Firma koncentruje się na oprogramowaniu, które potrafi komunikować się z człowiekiem w języku naturalnym oraz symulować procesy myślowe. Oferowane przez spółkę produkty sprawiają, że kontakt między ludźmi i komputerami staje się bardziej przyjazny i efektywny. Oferta Stanusch Technologies obejmuje systemy wykorzystujące przetwarzanie języka naturalnego, które mogą znaleźć zastosowanie w marketingu, zarządzaniu wiedzą czy raportowaniu. Firma Stanusch Technologies rozpoczęła działalność w kwietniu 2007 roku. Założycielem i właścicielem spółki jest Maciej Stanusch, który z branżą IT związany jest od 15 lat.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.stanusch.com

Informacje o Grupie Integer.pl

Integer.pl - kolportaż rzetelny

Integer.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Posiada 109 oddziałów regionalnych i 1 magazyn centralny w Piotrkowie Trybunalskim. Kurierzy Integer.pl dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Średnio miesięcznie firma kolportuje ok. 90 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl czy Real. Firma świadczy usługi także na rzecz instytucji finansowych i telekomunikacyjnych.

Od października 2007 roku Integer.pl jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane z publicznej emisji akcji spółki Integer.pl środki zostały przeznaczone na rozwój i unowocześnianie usług oferowanych przez firmę.

Integer.pl jest zdobywcą statuetki Byka i Niedźwiedzia w kategorii Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku. Wyróżnienie przyznawane przez gazetę "Parkiet" skierowane jest do instytucji i profesjonalistów, którzy przyczyniają się do rozwoju, upowszechniania i poszerzania rynku kapitałowego. Firma jest równieżlaureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu" dla dynamicznie rozwijających się spółek krajowych, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Integer.pl otrzymał także "Złotą Nagrodę" jako trzykrotny laureat "Jakości Roku", konkursu organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną. W uzasadnieniu podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy.

Integer.pl działa zgodnie z Certyfikatem Jakości ISO 9001.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl

Integer.ua:

Spółka Integer.ua rozpoczęła działalność na rynku ukraińskim w styczniu 2009 roku. Firma realizuje usługi w zakresie kolportażu reklamowych druków bezadresowych, przeznaczonego głównie dla klientów biznesowych (instytucjonalnych), w tym m.in. sieci handlowych. Celem strategicznym ukraińskiej spółki jest zdobycie 10-15% udziałów w sektorze kolportażu druków bezadresowych na tym rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl

InPost nowoczesna poczta

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskimŚwiadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2009 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 230 miastach Polski przez sieć 900 Punktów Obsługi Klienta. Priorytetem spółki są inwestycje w nowoczesne technologie. InPost chętnie wprowadza nowe udogodnienia, które mogą przyczynić się do zwiększenia dostępności i jakości świadczonych usług. Wśród nowych usług znajdą się m.in.: Paczkomaty 24/7 czy poczta hybrydowa.

 InPost jest laureatem XIX edycji konkursu TERAZ POLSKAFirmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za śledzenie przesyłek on-line.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Paczkomaty

InPost Paczkomaty jest najmłodszą spółką wchodzącą w skład Grupy Integer.pl, powołaną do życia w listopadzie 2008 roku. Firma jest odpowiedzialna za zarządzanie projektem i serwisowaniem rewolucyjnych na polskim rynku paczkomatów - sterowanych automatycznie urządzeń, w których możliwy jest odbiór zakupów dokonanych on-line o dowolnej porze przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki wprowadzeniu nowego rozwiązania przez InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich została wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskali profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

Więcej informacji znajdą Państwo na stroniewww.projekt01.pl

InPost Finanse

InPost Finanse - spółka należąca do grupy kapitałowej Integer.pl - oferuje usługi finansowo-ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

Klienci InPost Finanse mogą korzystać z usług firmy w 100 Punktach Obsługi Klienta.

Więcej informacji znajdą Państwo na stroniewww.infinanse.pl

InPost Logistyka

Działalność spółki InPost Logistyka związana jest z procesami logistycznymi (magazynowanie, transport, sortownie) w obrębie całej Grupy kapitałowej Integer.pl. Spółka odpowiada m.in. za funkcjonowanie centrum logistycznego-w Piotrkowie Trybunalskimoptymalizację kosztów z tym związanych oraz współpracuje z podmiotami zewnętrznymi w zakresie zabezpieczania i plombowania przesyłek.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack