Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

07 Października 2014

Czym różni się Pralniomat Hi’Shine od pralni chemicznej? Niczym prócz tego, że możesz oddać i odebrać swoje pranie w wybranej lokalizacji i o dowolnej porze dnia czy nocy. Po drodze do domu, pracy lub na spacerze. Usługa prania jest realizowana przez profesjonalistów z 5asec i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Płatności dokonuje się kartą płatniczą lub zbliżeniową, a czyste i wyprasowane pranie jest do odbioru już następnego dnia. Teraz wszyscy klienci, którzy skorzystają z Pralniomatu Hi’Shine przy ul. Postępu 21 w Warszawie w dniach 8-17 października, otrzymają w prezencie praktyczną torbę na pranie.

Pralniomaty Hi’Shine to automatyczne terminale służące do nadawania i odbierania prania do pralni chemicznej 5asec. Dzięki nim oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim cenny czas – możemy nadawać i odbierać ubrania o dowolnej porze dnia czy nocy, w wybranej przez siebie lokalizacji. Nad bezpieczeństwem dostaw z i do Pralniomatów Hi’Shineczuwa firma InPost.

Pralniomaty Hi’Shine to nie tylko odpowiedź na potrzeby zabieganych Polaków, ale nowy trend w usługach, które coraz częściej są automatyzowane. Dziś wiele osób nie wyobraża sobie odbierania paczek inaczej, niż w Paczkomatach® InPost. Podobnie działają Pralniomaty Hi’Shine – ich rolą jest ułatwienie oddawania i odbioru prania do pralni chemicznej w pełnej dostępności 24/7. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich klientów do skorzystania z naszej akcji promocyjnej w dniach 8-17 października – każdy otrzyma praktyczny prezent i skorzysta z atrakcyjnych cen! Kluczowe jest także pełne bezpieczeństwo ubrań, które gwarantują Pralniomaty Hi’Shine oraz czystość, która jest naszą wizytówką. Dotyczy to nie tylko usługi prania – realizowanej przez profesjonalistów z 5asec – ale także skrytek i obsługi logistycznej powierzonych nam ubrań”mówi Joanna Stachowska, dyrektor marketingu i sprzedaży Pralniomatów Hi’Shine.

Sieć Pralniomatów Hi’Shine – umożliwiających samoobsługowe nadawanie i odbieranie prania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – obejmuje 50 intuicyjnych automatów. Terminale są zlokalizowane w pobliżu: centrów biurowych i handlowych, supermarketów, a także na osiedlach mieszkaniowych i stacjach benzynowych. Według założeń, w krótkim czasie sieć urządzeń ma rozszerzyć się o kolejne 100 maszyn.

Usługa oferowana za pomocą Pralniomatów Hi’Shine jest dostępna w 3 opcjach: standard, premium oraz platinium.

Właścicielem i operatorem Pralniomatów Hi’Shine jest spółka Aqmet. Rozwiązanie powstało przy udziale dwóch partnerów: firmy InPost – w obszarze logistyki oraz 5aSec - w zakresie usługi prania.

Zasady działania Pralniomatów Hi’Shine można poznać oglądając filmy prezentujące usługę:

https://www.youtube.com/watch?v=MhIYX9SQ6qc&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Jak odebrać pranie?

https://www.youtube.com/watch?v=HcQEeTtjOXE&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Jak nadać pranie?

https://www.youtube.com/watch?v=hL__Y-T07lI&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Na stronach www można także śledzić status swojego prania:

http://www.hishine.pl/pl/sprawdz-status-prania

 

Szybkość realizacji zamówienia za pomocą Pralniomatów Hi’Shine gwarantuje doskonała obsługa logistyczna oraz doświadczenie biznesowe partnerów wprowadzających rozwiązanie. Po złożeniu zamówienia torba z ubraniami przeznaczonymi do prania odbierana jest z Pralniomatu Hi’Shine przez kuriera InPost i oznaczana unikalną etykietą. Kurier dostarcza odzież do pralni 5asec, gdzie następuje weryfikacja i wycena zamówienia, po czym 5asec przystępuje do działania! Po zrealizowaniu usługi prania, kurier InPost odwozi czyste ubrania do Pralniomatu Hi’Shine, skąd klient może odebrać je w dogodnym dla siebie momencie.

Więcej informacji na: http://www.hishine.pl/

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack