Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

"Rachunki masz z górki". Opłacaj mobilnie, klikaj i wygrywaj - konkurs Mobilnych Płatności i MasterCard trwa do 30 czerwca!

24 Maja 2012

Informacja prasowa
                                                                                                                                                                                                                                                        Kraków, 24 maja 2012

 

„Rachunki masz z górki”

 

Opłacaj mobilnie, klikaj i wygrywaj - konkurs Mobilnych Płatności i MasterCard trwa do 30 czerwca!

 

„Rachunki masz z górki” – kto o tym nie marzy? Hasło przewodnie wspólnej akcji firmy InPost Finanse z Grupy Integer.pl oraz MasterCard – promującej szybkie płatności kartą MasterCard przez telefon komórkowy – urzeczywistnia się. Wystarczy tak niewiele, by – poza bezpiecznymi transakcjami – zdobyć cenne nagrody. Do wygrania są trzy designerskie rowery. To nie wszystko – na każdego, kto opłaci swoje rachunki przy pomocy kart MasterCard lub usługi MasterCard Mobile, korzystając z opcji Mobilnych Płatności lub e-Faktury Multioperatorskiej w InPost Finanse, czekają oryginalne plecaki, w sam raz na letnie rowerowe wyprawy. Promocja trwa do 30 czerwca 2012 roku.

 

 

Zasady konkursu są proste. Jedno kliknięcie dzieli posiadaczy kart MasterCard, którzy aktywują Mobilne Płatności od wygrania cennych nagród. Wystarczy wejść na stronęwww.mobilneplatnosci.pl/mcm, aktywować Mobilne Płatności i zaproponować kreatywne hasło, promujące zalety opłacania rachunków kartą MasterCard, by zawalczyć o jeden z trzech rowerów.

 

Mobilne Płatności to bezpieczny i wygodny sposób opłacania rachunków przez SMS, umożliwiający dokonywanie opłat w dowolnym miejscu oraz czasie. Dzięki usłudze Mobilnych Płatności i e-Faktury Multioperatorskiej, oferowanych przez InPost Finanse, klienci posiadający debetową lub kredytową kartę MasterCard w łatwy sposób mogą przypisać tę kartę do swojego numeru telefonu w ramach Mobilnych Płatności. Proces aktywacji przebiega w sposób elektroniczny, a usługa jest natychmiast aktywna.

 

 

Z usług firmy InPost Finanse w zakresie płatności rachunków za pośrednictwem telefonów komórkowych korzysta już 100 tys. osób, w tym abonenci i klienci Orange, Avon czy ProfiLingua. Z kolei dzięki wdrożeniu systemu do obsługi e-faktur InPost Finanse pozyskał kolejnych 250 tysięcy klientów. Zarządzanie płatnościami odbywa się na portalu mobilneplatnosci.pl, gdzie Klienci mogą opłacać faktury również z wykorzystaniem kart kredytowych MasterCard.

 

 

Regulamin promocji znajduje się na stronie www.mobilneplatnosci.pl/mcm oraz www.mastercardmobile.pl.

 

InPost Finanse

 

InPost Finanse - niezależny operator finansowo-ubezpieczeniowy, działający na polskim rynku od 2007 roku -konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku, działając w oparciu o strategicznie przygotowaną i zarządzaną sieć oddziałów InPost, z wykorzystaniem potencjału logistycznego i kadrowego Grupy Integer.pl.

 

Ponadto InPost Finanse w ramach zwiększania dostępności usług przejmuje również istniejące punkty wchodzące w skład małych sieci franczyzowych oraz wykorzystuje istniejące punkty kasowe, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni czy zakładów energetycznych.

 

Działalność operacyjna spółki InPost Finanse opiera się na zaawansowanym systemie informatycznym. Nowoczesne oprogramowanie umożliwia klientom firmy masowe wypłaty gotówkowe, nadawanie przekazów pieniężnych czy opłacanie rachunków za media. Ponadto, system ten pozwala firmie na prowadzenie działalności kredytowej skierowanej do klienta masowego oraz obsługę operacji na kontach bankowych.

 

InPost Finanse – poza niestandardowymi produktami i usługami takimi, jak mobilne płatności i e-faktura multioperatorska – oferuje ponadto:

 

1. Usługi outsourcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych
2. Sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost
3. Tradycyjne usługi finansowe:
– wpłaty za rachunki oraz nadawanie krajowych i zagranicznych przekazów pieniężnych
– sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

 

Mobilne płatności oraz centrum outsourcingu e-faktur – to usługi kierowane do już obsługiwanych klientów Grupy, dzięki którym możliwe będzie osiąganie dodatkowych przychodów i zysków z procesowania korespondencji elektronicznej, połączonej z możliwością opłacania rachunków i innych transakcji przez SMS.

 

MasterCard Worldwide

 

MasterCard (NYSE: MA), to globalny dostawca technologii płatniczych. Obsługuje najszybszą na świecie sieć dokonywania płatności. Łączy klientów, instytucje finansowe, handlowców, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach. Produkty i rozwiązania firmy MasterCard dają możliwość wykonywania codziennych czynności takich jak zakupy, podróżowanie, prowadzenie firmy, czy zarządzanie finansami prościej, bezpieczniej i efektywniej.

 

Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews i dołącz do rozmowy na Cashless Conversations Blog oraz zapisz się po najnowsze informacje.

 

Więcej informacji na stronie: www.mastercard.com.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack