Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Rafał Brzoska z Nagrodą Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej

18 Czerwca 2014

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                                            18 czerwca 2014

 

Rafał Brzoska z Nagrodą Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej

 

Rafał Brzoska – prezes Grupy Integer.pl, do której należy InPost, największa prywatna poczta w Polsce oraz Paczkomaty® InPost – został laureatem konkursu INNOVATICA w kategorii Osobowość innowacyjna. Uroczysta Gala, podczas której ogłoszono zwycięzców plebiscytu organizowanego przez Prezesa KIG, odbyła się 17 czerwca w trakcie Kongresu Innowacyjnej Gospodarki w Warszawie.

 

Kapituła Konkursu – wybierając spośród nadesłanych zgłoszeń kandydaturę Rafała Brzoski - doceniła odważną strategię Prezesa Grupy Integer.pl, która w połączeniu z innowacyjnym podejściem do biznesu od kilku lat w znaczący sposób wpływa na wzrost jakości usług zarówno krajowej, jak również międzynarodowej branży pocztowo-kurierskiej. W uzasadnieniu wniosku wskazano m.in., iż spółka zarządzana przez Rafała Brzoskę inicjuje i realizuje nowatorskie projekty biznesowe, promując w ten sposób innowacyjne rozwiązania „made in Poland”.

 

 

„Wyróżnienie w plebiscycie „INNOVATICA” to dla mnie nie tylko powód do dumy i dowód na to, że rozwiązania wdrażane przez Grupę Integer.pl są cenione przez grono znamienitych specjalistów, ale to przede wszystkim bodziec do wprowadzania kolejnych innowacji na rynku pocztowo-kurierskim. Jestem przekonany, że dzięki konsekwencji oraz nieograniczonej wyobraźni nadal będziemy nie tylko intensywnie rozszerzać globalną sieć Paczkomatów® InPost, ale także wprowadzimy rozwiązania, które będą naśladować najwięksi światowi gigancikomentuje Rafał Brzoska, Prezes Grupy Integer.pl.

 

Nagrody INNOVATICA są nieodłącznym elementem Kongresu Innowacyjnej Gospodarki, dedykowanemu procesom zmian w zakresie innowacyjności polskiej gospodarki. Wyróżnienia są przyznawane w trzech kategoriach: innowacyjna firma/uczelnia/organizacja, innowacyjne rozwiązanie oraz osobowość innowacyjna.

 

Więcej informacji na: www.integer.pl, www.paczkomaty.pl oraz www.inpost.pl.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack