Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

10 Marca 2010

Ruszyła nowa strona www.inpost.pl

 

InPost – największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do Grupy Kapitałowej Integer.pl – uruchomił nową stronę internetową. Serwis został zaprojektowany zgodnie z obowiązującym systemem identyfikacji wizualnej firmy. Nowa strona www.inpost.pl posiada jasny i przejrzysty układ oraz nowoczesną grafikę utrzymaną w szaro-żółtej kolorystyce charakterystycznej dla spółek z Grupy Integer.pl. Przewodnikami po stronie i dodatkowym źródłem informacji o firmie są wirtualni asystenci – Adam i Ania, znani już internautom z serwisu www.paczkomaty.pl. Za koncepcję i przygotowanie witryny www.inpost.pl odpowiedzialna jest agencja interaktywna Trendmaker.

 

Nowa strona firmy InPost Nowoczesna Poczta to kolejny etap rebrandingu Grupy Integer.pl. Zastosowana linia kreatywna symbolizuje profesjonalizm, nowoczesność oraz potencjał spółek z Grupy. Przejrzysty układ witryny oraz intuicyjna nawigacja umożliwia swobodne poruszanie się po stronie. Najważniejsze funkcjonalności – jak opcja namierzenia przesyłki, sprawdzenia dostępności usług czy cennik, zostały wyróżnione i zaprojektowane tak, by ułatwić stały dostęp do nich.

 

Serwis www.inpost.pl kierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nowością w przypadku stron internetowych firm z branży pocztowo-kurierskiej jest zakładka „e-commerce”. Dzięki tak sprofilowanemu głównemu menu firma InPost prezentuje trzy najważniejsze grupy odbiorców i dopasowuje swoją ofertę do aktualnych zapotrzebowań rynku, spełniając tym samym oczekiwania stawiane nowoczesnej poczcie.

 

Nowa strona www.inpost.pl stanowi kompendium wiedzy z zakresu usług pocztowo-kurierskich oraz finansowych. Użytkownicy mogą zapoznać się z ofertą produktową, sprawdzić cennik usług, a o dodatkowe informacje zapytać wirtualnych doradców. Ania i Adam udzielają z poziomu pulpitu komputera podstawowych informacji o spółkach z Grupy Integer.pl.

 

„Działając w sektorze usługowym wiemy, jak ważna jest otwarta i przejrzysta komunikacja z otoczeniem. Chcemy, aby nowa strona internetowa była cennym źródłem informacji o InPost i usługach pocztowych, a koncepcja graficzna odzwierciedlała kluczowe cechy działalności – szybkość, profesjonalizm i nowoczesność” – mówi Rafał Brzoska, prezes spółki InPost Nowoczesna Poczta.

 

Nowa strona www.inpost.pl to drugi już serwis internetowy Grupy Integer.pl, który został w 2010 roku ponownie zaprojektowany i dostosowany do nowoczesnego systemu identyfikacji wizualnej. W lutym 2010 roku firma uruchomiła korporacyjną witrynę www.integer.pl, która adresowana jest do partnerów biznesowych, handlowców, akcjonariuszy i inwestorów spółki Integer.pl oraz dziennikarzy. Nowa strona www zawiera informacje o grupie kapitałowej, aktualności ze spółek oraz zakładkę Relacje inwestorskie, zaprojektowaną według wytycznych Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Informacje o Grupie Integer.pl:

 

INTEGER.PL – KOLPORTAŻ RZETELNY

 

Integer.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Posiada 109 oddziałów regionalnych i 1 magazyn centralny w Piotrkowie Trybunalskim. Kurierzy Integer.pl dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Średnio miesięcznie firma kolportuje ok. 90 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze – dopasowanej do prowadzonej działalności – Integer.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl czy Real. Firma świadczy usługi także na rzecz instytucji finansowych i telekomunikacyjnych.

 

Od października 2007 roku Integer.pl jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane z publicznej emisji akcji spółki Integer.pl środki zostały przeznaczone na rozwój i unowocześnianie usług oferowanych przez firmę.

 

Integer.pl jest zdobywcą statuetki Byka i Niedźwiedzia w kategorii Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku. Wyróżnienie przyznawane przez gazetę „Parkiet” skierowane jest do instytucji i profesjonalistów, którzy przyczyniają się do rozwoju, upowszechniania i poszerzania rynku kapitałowego. Firma jest również laureatem prestiżowej nagrody „Gazele Biznesu” dla dynamicznie rozwijających się spółek krajowych, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Integer.pl otrzymał także „Złotą Nagrodę” jako trzykrotny laureat „Jakości Roku”, konkursu organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną. W uzasadnieniu podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy.

 

Integer.pl działa zgodnie z Certyfikatem Jakości ISO 9001.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl

 

INTEGER.UA

 

Spółka Integer.ua rozpoczęła działalność na rynku ukraińskim w styczniu 2009 roku. Firma realizuje usługi w zakresie kolportażu reklamowych druków bezadresowych, przeznaczonego głównie dla klientów biznesowych (instytucjonalnych), w tym m.in. sieci handlowych. Celem strategicznym ukraińskiej spółki jest zdobycie 10-15% udziałów w sektorze kolportażu druków bezadresowych na tym rynku.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl

 

INPOST NOWOCZESNA POCZTA

 

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim. Świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

 

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Zgodnie ze strategią rozwojową, w 2010 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju – w 230 miastach Polski przez sieć 900 Punktów Obsługi Klienta. Priorytetem spółki są inwestycje w nowoczesne technologie. InPost chętnie wprowadza nowe udogodnienia, które mogą przyczynić się do zwiększenia dostępności i jakości świadczonych usług. Wśród nowych usług znajdą się m.in.: awizomaty czy poczta hybrydowa.

 

InPost jest laureatem XIX edycji konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za śledzenie przesyłek on-line.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl

 

INPOST PACZKOMATY

 

InPost Paczkomaty jest najmłodszą spółką wchodzącą w skład Grupy Integer.pl, powołaną do życia w listopadzie 2008 roku. Firma jest odpowiedzialna za zarządzanie projektem i serwisowaniem rewolucyjnych na polskim rynku paczkomatów – sterowanych automatycznie urządzeń, w których możliwy jest odbiór zakupów dokonanych on-line o dowolnej porze przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Dzięki wprowadzeniu nowego rozwiązania przez InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich została wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskali profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.paczkomaty.pl

 

INPOST FINANSE

 

InPost Finanse – spółka należąca do grupy kapitałowej Integer.pl – oferuje usługi finansowo-ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

 

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

 

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.infinanse.pl

 

INPOST LOGISTYKA

 

Działalność spółki InPost Logistyka związana jest z procesami logistycznymi (magazynowanie, transport, sortownie) w obrębie całej Grupy kapitałowej Integer.pl. Spółka odpowiada m.in. za funkcjonowanie centrum logistycznego-w Piotrkowie Trybunalskim, optymalizację kosztów z tym związanych oraz współpracuje z podmiotami zewnętrznymi w zakresie zabezpieczania i plombowania przesyłek.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl

 

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack