Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Wystartował miłosny maraton pisania listów z InPost!

11 Lutego 2011

 Kraków, 10 lutego 2011

 

Wystartował miłosny maraton pisania listów z InPost!

 

Walentynkowa inicjatywa InPost nie ma granic! Miliony złotych serc w obiegu, tysiące miłosnych życzeń szarmancko wysłanych na papeterii, choć bez wychodzenia z domu i setki listów do największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. To bilans walentynkowej akcji InPost na jej starcie!

 

Miłosny maraton pisania listów z InPost trwa. Nie ma czasu do stracenia zwłaszcza, że dla najszybszych i najwytrwalszych InPost przygotował: podróż marzeń, bilety do kina, podwójne zaproszenia na romantyczne kolacje, bezpłatne przesyłki i darmowe nadawanie paczek do Paczkomatów. Na autorów niecodziennych „listów od serca” czekają również karty telefonii FreeM i książeczki rabatowe na zakupy w internecie.

 

Każdy ma szansę na udział w walentynkowej akcji, do której od serca włączyli się najwięksi partnerzy biznesowi InPost – firmy telekomunikacyjne i banki. To dzięki nim w lutym nadanych zostanie 7 milionów przesyłek z charakterystycznym, metalowym sercem. Wystarczy przynieść je do jednego z 900 Punktów InPost, by w bezpłatnej kopercie „wysłać serce” bliskiej osobie. Operator zapewnia, że „lizanie znaczków bierze na siebie”. InPostowy łańcuszek szczęścia do końca marca połączy miliony Polaków, przynosząc wiele radości i dobrej zabawy.

 

W oczekiwaniu na doręczyciela InPost i kopertę z metalowym serduszkiem bez wychodzenia z domu można dzięki MMI i rewolucyjnej usłudze Power Post wysyłać kolejne miłosne wyznania. To idealne rozwiązanie dla fanów mediów społecznościowych. Zgodnie z hasłem: „PRZELEJ UCZUCIA NA PAPIER, to nic nie kosztuje” każdy użytkownik Facebook’a – korzystając z aplikacji Power Post – może w kilka minut, bez tracenia czasu w kolejkach i zupełnie za darmo wysłać życzenia bliskiej sercu osobie. Niecodzienna forma – klasyczna papeteria i elegancka koperta z motywem walentynkowym bez wątpienia zaskoczy i urzeknie każdego. Listy zostaną wydrukowane i doręczone bezpośrednio do domów w całej Polsce. Życzenia można wysyłać aż do końca lutego.

 

„Takiej akcji jeszcze nie było! InPost drukuje już tysiące listów od serca, żeby doręczyć je adresatom w tradycyjnej, papierowej formie i jednocześnie w niezwykle romantycznym stylu. Nasze hasło mówi samo za siebie: PRZELEJ UCZUCIA NA PAPIER, to nic nie kosztuje. Każdy za darmo może wysłać choćby milion listów – zapewnia Jacek Powałka, dyrektor marketingu InPost.

 

To nie koniec zabawy – dzięki wspólnej inicjatywie InPost i RMF FM każdy ma szansę na „korespondencyjny romans” z jedną z polskich gwiazd wielkiej estrady. Muzyczni idole są na wyciągnięcie ręki – wystarczy wejść na stronę InPost LOVE, by do 14 lutego obdarować ich tysiącem prawdziwych, pisanych od serca listów, które InPost bezpłatnie doręczy w papierowej formie do rąk muzycznych idoli. Dla autorów 10 najciekawszych pozdrowień InPost przygotował zaproszenia na romantyczną kolację dla dwojga.

 

Walentynki z InPost to najdłuższe święto miłości w historii! Już 15 lutego startuje finałowa akcja: „Wygraj podróż za jeden list”. Na adresata najpiękniejszych miłosnych wyznań czeka magiczna wyprawa w dowolne miejsce na ziemi. Akcja potrwa co najmniej do pierwszego dnia wiosny!

 

Informacje na temat pozostałych akcji walentynkowych organizowanych przez: InPost, Paczkomaty 24/7, InFlavo, Power Post i Freem, dostępne są na stronie inpost.pl/LOVE.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack