Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Zrób zakupy w internetowym sklepie AirKiosk.LOT i odbierz przesyłkę w Paczkomacie InPost!

29 Października 2013

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                             Warszawa, 29 października 2013

 

Zrób zakupy w internetowym sklepie AirKiosk.LOT i odbierz przesyłkę w Paczkomacie InPost!

 

Warszawa, 29 października 2013 roku – Fani podniebnych podróży i zakupów będą zachwyceni! Nie dość, że mogą – nie wychodząc z domu – odprawić się on-line na stronie www.lot.com, to jeszcze czeka na nich asortyment e-sklepu AirKiosk.LOT To jednak nie koniec udogodnień. Wszystkie zakupione na stronie www.airkiosk.lot.com towary z kategorii Gadżety LOT można odebrać w dowolnym Paczkomacie InPost w całej Polsce. Do tej pory z opcji dostawy za pomocą rewolucyjnych terminali zdecydowały się aż 4 000 e-sklepów, w tym m.in.: Allegro.pl, Media Markt, Saturn, Agito.pl, Leroy Merlin, Almi Decor, Oriflame, TOP Secret, Komputronik, Weltbild, Intymna.pl czy Answear.com. Z Paczkomatów InPost skorzystało już ponad 1 mln Polaków!

 

Od lipca 2013 roku LOT wprowadził zupełnie nowy standard obsługi na pokładach swoich samolotów na wszystkich połączeniach europejskich. Narodowy przewoźnik przygotował dla swoich pasażerów także szereg nowych usług oraz ciekawą ofertę e-sklepu AirKiosk.LOT Podróżni – kupujący za pośrednictwem www.airkiosk.lot.com dla siebie lub swoich bliskich ciekawe gadżety lotnicze, związane z narodowym przewoźnikiem i przydatne w każdym domu czy podróży mogą – bez wychodzenia z domu – skorzystać z opcji dostawy do dowolnie wybranego przez siebie Paczkomatu InPost w całej Polsce!

 

 

Cały czas unowocześniamy naszą ofertę i dostosowujemy ją do potrzeb naszych pasażerów. Dbamy też o to by, była ona jak najbardziej dostępna. LOT zmienia się w ostatnim czasie intensywnie. Robimy wszystko, aby stać się przyjazną, nowoczesną i otwartą linią lotniczą. Stąd między innymi wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania jakim jest bez wątpienia możliwość odbioru produktów z naszego AirKiosku w Paczkomatach” - mówi Sebastian Mikosz, Prezes Zarządu PLL LOT S.A.

 

Opcja dostawy zakupionych gadżetów w e-sklepie AirKiosk.LOT do dowolnego Paczkomatu InPost w Polsce to bardzo duże udogodnienie dla podróżujących. Tym bardziej, że nasze terminale są obecne w ponad 200 miejscowościach, a do końca października 2013 roku sieć Paczkomatów InPost będzie liczyć 1100 urządzeń! Współpraca z AirKiosk.LOT to dopiero początek przygody Paczkomatów InPost z lotnictwem!" – podsumowuje Rafał Brzoska, Prezes Zarządu Grupy Integer.pl.

 

Paczkomaty® InPost zapewniają szybkie oraz bezpieczne zakupy on-line. Są one doskonałym rozwiązaniem logistycznym dla sklepów internetowych, ponieważ:
• działają przez całą dobę, 7 dni w tygodniu
• niemal każda przesyłka (około 98,62%) nadana za pośrednictwem Paczkomatu InPost jest gotowa do odbioru już dzień po jej nadaniu
• ponad połowa klientów (51%) odbiera swoje zamówienie w ciągu pierwszych sześciu godzin od momentu otrzymania SMS’a informującego o czekającej w Paczkomacie przesyłce
• 74% Polaków, którzy stale korzystają z Paczkomatów InPost wybiera je jako ulubioną formę dostawy przesyłek

 

Paczkomaty® InPost to również idealne rozwiązanie dla klientów, ponieważ gwarantują one wysyłkę i odbiór paczek w zaledwie 7 sekund – dzięki zastosowaniu technologii mobilnych i kodów QR, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, w dogodnym, wybranym przez klienta czasie i miejscu.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack